Авиация

14:49
Увечері 26 вересня російським ракетним ударом було зруйновано до непридатного стану аеропорт у Кривому Розі.
09:29
За словами міністра інфраструктури, аеропорт Львів першим серед великих аеропортів України може відкритися для польотів цивільної авіації.
09:46
Авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ) та "SkyUp" продовжують роботу за кордоном.
09:15
Угорська лоукост авіакомпанія Wizz Air повідомила про надання 100 тисяч безкоштовних квитків громадянам України на рейси у Європі, але одночасно через одну з своїх дочірніх авіакомпаній планує відновити авіарейси з Абу-Дабі до москви.
09:39
Санкції проти росії працюють. На росії у авіакомпанії "Аерофлот" вже почали розбирати майже нові літаки на запчастини.
09:41
Авіакомпанія Bees Airline була позбавлена сертифіката екссплуатанта та припиняє роботу - це суто формальне рішення, оскільки авіакомпанія вже не має літаків, а небо України закрите.
09:56
На офіційному сайті авіакомпанії Ryanair більше немає жодного українського аеропорту у системі бронювання квитків та розкладі, хоча залишилася українська мова інтерфейсу сайту.
13:03 Собственный материал
У новому випуску проєкту "А як у них" одеського телеканалу "Перший міський" виступив як військовий оглядач разом із проживаючим у США експертом з виживання Олександро Клімановим та колишнім військовослужбовцем армії Ізраїлю Артемом Шапіро обговорили захист українського неба, системи ППО, ПРО та безпеку під час ракетних обстрілів. 
16:22
Оскільки повітряний простір України закритий для авіаційного сполучення, пасажири з Одеси та інших міст України за необхідності можуть скористатися аеропортом Кишинева у сусідній Молдові.
19:40
Внаслідок російського ракетного удару зазнала руйнації злітна смуга аеропорту в Одесі.