Авиация

18:04
Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування та оновили підозри у справі щодо заволодіння майном КП "Міжнародний аеропорт "Одеса" вартістю 118 млн грн та доходом від його діяльності протягом 2012-2022 рр. у розмірі понад 2,5 млрд грн, про що повідомляє НАБУ.
10:58
Авіакомпанії МАУ та Windrose "обмінюються" літаками, а у компанії Air Ocean літаки вилучено на користь держави.
12:35
Адміністрація Херсонського аеропорту оприлюднила фото, з яких можна зробити висновки про стан пасажирського терміналу, частково зруйнованого російськими обстрілами та під час російської окупації.
10:15
Посадовці міжнародних організацій у галузі цивільної авіації анонсують відновлення авіаперельотів в Україні у 2024 році.
09:24
Українська авіакомпанія SkyUp продовжує працювати з пасажирських авіаперезевень поза межами України, надаючи свої літаки для рейсів із сусіднього Кишинева.
09:15
Кожні 2-3 місяці один з українських політиків чи топ-посадовців заявляє про можливість у деякому майбутньому відкриття цивільних авіарейсів з одного з аеропортів Західної України чи Борисполя.
09:36
Судячи з останніх новин з аеропорту Кишинева, він остаточно перетворюється на потужний авіахаб, де базуються літаки українських авіакомпаній. Туди ж запускають спеціальні міжнародні автобусні рейси з Одеси.
16:06
19 грудня з київського аеропорту Бориспіль злетів у небо пасажирський літак - але це був службовий рейс без пасажирів задля передислокації авіалайнера Boeing 777-300.
14:05
У офісі президента України вважають можливим відновлення авіарейсів з одного з аеропортів у західних областях вже під час війни.
17:02
САП та НАБУ домоглися арешту майна Міжнародного аеропорту «Одеса» в рамках справи про його незаконну приватизацію.