Украинские железные дороги

12:35
У Запорізькій області за останні дні партизани роблять неможливим використання залізниці окупантами для їх військових потреб.
12:41
Окупаційна влада росії намагається запустити пасажирське сполучення до окупованого Херсону з Криму.
17:27
Регіональний філіал "Львівська залізниця" "Укрзалізниці" переводить частину співробітників залізниці на скорочений робочий день або скорочений робочий тиждень.
17:27
Профспілка залізничників і транспортних будівельників пропонує запровадити в "Укрзалізниці" іменні локомотиви, які будуть названі на честь загиблих залізничників.
11:11
"Укрзалізниця" оприлюднила рейтинг найкращих вокзалів та пасажирських потягів, складений на основі відгуків пасажирів. Найкращим вокзалом став Одеський, а у ТОП-5 потягів увійшли два потяги з Одеси.
15:15
Тарифи на перевезення вантажів українською залізницею збільшують на 70%. Пропозицію про це "Укрзалізниці" погодило міністерство інфраструктури. Підвищені тарифі вступають в силу з моменту офіційної публікації наказу за підписом міністра.
11:50
До порту Рені на півдні Одеської області вантажні потяги йдуть транзитом через територію Молдови з Вінницької області - під українськими тепловозами.
17:37
З 1 липня Польща скасовує безкоштовний проїзд польськими пасажирськими потягами для українців. 
15:30
Внаслідок російського ракетного удару 26 червня тимчасово припинено рух потягів через автомобільно-залізничну дамбу у Черкасах, яка з'єднувала два береги Дніпра.
12:40
Великобританія вирішила надати Україні 10 мільйонів фунтів стерлінгів для ремонту та підвищення пропускної спроможності залізниць.