Украинские железные дороги

09:20
Задля будівництва у найближчий час декількох газових електростанцій сумарною потужністю до 250 мегават у складі "Укрзалізниці" створено окрему дочірню компанію.
12:22
За пропозицією Українського Дунайського пароплавства пропонуєтсья запровадити знижку на вантажні залізничні перевезення до портів Ізмаїл та Рені на півдні Одеської області на Дунаї.
10:08
Наразі залізниця везе трохи менше зернових вантажів у напрямку великих морських портів Одеської області, але трохи зростає накопичення вагонів у напрямку порту Ізмаїл.
11:58
Почалася спільна реалізація проекту з впровадження для України залізничного рухомого складу зі змінною шириною колії у співробітництві залізничних перевізників Іспанії та "Укрзалізниці".
12:04
Додатковий пасажирський поїзд призначено між Одесою і Львовом на 30 червня.
13:55
За даними посадовців "Укрзалізниці", за минулий тиждень дещо зменшилися показники перевезень та вивантаження зернових вантажів у напрямку портів Одеської області.
18:55
"Укрзалізниця" призначає додаткові поїзди у західному напрямку - від Львова до Карпат та з Києва до Львова.
11:30
У напрямку портів Одеської області зменшуються накопичення залізничних вантажів з зерном. При цьому загальний обсяг перевезень зернових вантажів зростає.
15:02
На 22-23 та 30 червня призначаються додаткові пасажирські поїзди до Одеси з Києва та Львова.
15:16
До портів Одеської області стали везти менше зерна залізницею, але вантажі швидже розвантажують