Украинские железные дороги

09:03
Станом на 11 травня українська залізниця евакуювала з охоплених бойовими діями регіонів майже 3,7 мільона українців.
14:10 Собственный материал
На "Гайворонській" вузькоколійці, яка обслуговується регіональним філіалом "Одеська залізниця" "УЗ" готують до відновлення руху ще одну ділянку, на якій не було руху потягів ще з 2019 року.
18:18
9 травня в Одеській області запроваджується "довга" комендантська година. В цей день не будуть ходити потяги, міжміські автобуси, та міський громадський транспорт.
13:17
17 800 вантажних вагонів, які були у власності російських та білоруських державних та приватних структур, передані в управління "Укрзалізниці" з правом використання та отримання прибутку від цього.
08:50
Затримки та запізнення пасажирських потягів "Укрзалізниці" значно скоротилися.
13:58
За другий місяць війни, протягом квітня, українські залізниці перевезли 9,15 млн. тон вантажів. Це більше, ніж у березні.
08:53
Затримки та запізнення пасажирських потягів "Укрзалізниці" внаслідок ворожих ракетних ударів по інфраструктурі увечері 3 та 4 травня продовжуться.
22:51
Увечері 4 травня росія знову завдала декілька ударів по залізничній інфраструктурі.
13:40
Після ворожих ракетних ударів увечері 3 травня було пошкоджено залізничну інфраструктуру. Внаслідок цього затримується прибуття всіх потягів у напрямку до Одеси та прямування тих потягів, які відправились з Одеси напередодні.
13:13
"Укзалізниця" інформує, що затримка пасажирських потягів внаслідок російських ракетних ударів зменшується.