Украинские железные дороги

15:15
Відновлюється залізничне сполучення у визволених та прифронтових містах Харківської області Дергачі та Чугуїв..
10:05
Лише навесні 2022 р. під час війни в Україні відновили перевезення пошти залізницею. Зараз залізничники довели кількість задіяних для цього вагонів до 15.
09:19
З сьогоднішнього дня від Харкова до звільненого міста Балаклея курсує двічі на день пасажирський потяг. Перший рейс виявився досить заповненим людьми - вони повертаються додому.
09:34
Керівництво "Укрзалізниці" та міністерства інфраструктури показали стан залізниць та автошляхів на деокупованій території Харківської області.
11:43
З 12 вересня київська кільцева електричка почала робити додаткові рейси перед початком комендантської години.
09:42
Експортні вантажні перевезення "Укрзалізниці" у напрямку портів Одеської області роблять трохи швидшими.
10:01
Через російські ракетні удари по об'єктах електроенергетики виникли знеструмлення контактної мережі на ряді ділянок залізниць на сходу України. Через це з вечора 11 вересня затримується ряд пасажирських потягів, затримки намагаються скоротити.
13:41
"Укрзалізниця" запустила пілотний проект покращеного сервісу гігієни у пасажирських потягах.
15:01
На осінь 2022 року "Укрзалізниця" дещо змінює розклад ряду пасажирських потягів "Інтерсіті". У напрямку Одеси "Інтерсіті" все ще не курсують взагалі.
09:39
Наданий раніше "Укрзалізниці" кредит Європейського банку реконструкції та розвитку повністю спрямовується на підтримку ліквідності компанії замість електрифікації одного з напрямків на Одеській залізниці.