Украинские железные дороги

16:04
"Укрзалізниця" призначає додаткові поїзди з Києва, Дніпра, Ізюма та Харкова до Львова, додаткові вагони до поїзду від Одеси до Львова у період пікових сезонних перевезень.
09:27
Українська залізниця призначила додаткові пасажирські та регіональні поїзди від Києва до Львова, Ужгорода та Вінниці, а також
12:16
В планах "Укрзалізниці" - поступово перейти від капітального ремонту і модернізації пасажирських вагонів до виробництва на власних заводах.
10:03 Собственный материал
"Укрзалізниця" звертається до залізниці Молдови з проханням про знижку на транзитні вантажні перевезення до порту Рені у напрямку з регіонів Західної України.
11:49
Але залізничники порівнюють показники пасажиропотоку липня 2023 року з липнем 2022 року.
16:43
Залізничний транзит через Молдову наразі дуже важливий для відправників вантажів, які прямують в українські дунайські порти Рені та Ізмаїл на півдні Одеської області.
15:47
29 липня в Одесі та неподалік від міста були помічені спроби підірвати залізничні колії.
08:26
З ранку 25 липня деякі пасажирські поїзди західного напрямку міняють маршрути через пошкоджену інфраструктуру внаслідок російського удару дронами-камікадзе.
16:26
Українська залізниця зараз має 37 нових пасажирських вагонів, обладнаних для перевезень маломобільних пасажирів з інвалідністю.
12:12
"Укрзалізниця" продовжує модернізацію електропоїздів. Чергова електричка після такої модернізації буде призначена для обслуговування пасажирів в Одесі.