Украинские железные дороги

14:23
Для перевезень українського зерна до балтійських портів задіяли польські залізниці. Для цього пропонують перевозити зерно у напіввагонах, а також відкрили декілька полігонів для українських вагонів-зерновозів на колії 1435 мм.
09:57
У Польщі змінюються умови безкоштовного проїзду пасажирськими потягами для громадян України, які стали вимушеними біженцями від війни.
12:55
Україна розпочне поетапне будівництво вузької європейської залізничної колії, щоб з'єднати свою дорогу з європейською.
18:22
"Укрзалізниця" збільшила кількість пасажирських потягів, на які можна заздалегідь придбати квитки за 20 діб.
16:32
До італійського Трієсту з Одеси буде запущений контейнерний залізничний маршрут.
14:34
Мова йде про 9 швидкісних потягів, які компания "Siemens" будувала по російському замовленню, але після виходу з російського ринку може запропонувати їх по залишковій вартості Україні або Казахстану.
09:31
Залізничний коридор для логістики зернових вантажів з України до портів Литви в обхід білорусі буде пропускати по одному потягу на тиждень.
15:09
З 25 травня почне ходити новий пасажирський потяг, який з'єднає міста на заході України з нещодавно деблокованими Сумами та Черніговом.
19:49
Профільні міністерства України та США, які займаються транспортом, підписали меморандум про повне оновлення рухомого складу "Укрзалізниці" до 2030 року за американської допомоги.
13:23
В ближайший год правительство Украины планирует создать дополнительные железнодорожные терминалы на границах с европейскими странами для обеспечения экспортного грузопотока.