Украинские железные дороги

09:16
6 листопада внаслідок російських обстрілів були пошкоджені колії та на декілька годин закрито рух потягів на перегоні Ворожба - Білопілля.
19:35 Собственный материал
5 листопада по лінії Гайворонської вузькоколійки, що відноситься до Одеської залізниці, курсував туристичний ретро-потяг під справжньою паровою тягою.
09:27
З 3 листопада почали курсувати приміські потяги двома напрямками до нещодавно визволеного Куп'янська - від Харкова та від станцї Занки.
15:02
Протягом жовтня майже половина всіх перевезень вантажів українською залізницею була спрямована на експорт, причому левова частка складалася з зернових вантажів у напрямку морських портів Одеської області.
12:48 Собственный материал
Аналізуємо роботу залізниць в Україні протягом жовтня та вітаємо залізничників з їх професійним святом. У нашому відео використані офіційні зйомки "Укрзалізниці", а також наші архівні кадри.
09:15
СБУ затримала диверсанта російської воєнної розвідки, який готував вибухи на Одеській залізниці.
14:24
"Укрзалізниця" повідомляє про запуск нових міжнародних пасажирських потягів та відкриває продаж квитків на них.
09:39
"Укрзалізниця" повідомляє про затримку деяких пасажирських потягів внаслідок російських ракетних ударів по інфраструктурі.
13:32
"Укрзалізниця" повідомила про оновлений графік руху пасажирських потягів. Частина з них буде прямувати до Одеси.
17:50
Ренійська міська рада "дала добро" на будівництво логістичного мультимодального комплексу, до якого буде підведено гілку залізниці європейської колії 1435 мм - від сусіднього румунського Галацу через Джурджулешти у Молдові.