Украинские железные дороги

22:30
Уряди України та Молдови підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає відбудову та відновлення руху залізницею Березине - Басарабяска, яка сполучає південні райони Молдови і Одеської області.
18:30 Собственный материал
В умовах морської блокади значення залізниць і, особливо, залізниць, які ведуть через кордон у Європу, різко зросло. І тут виявилося, що Україна має декілька зовсім закинутих залізниць до Європи, які десятиліттями не використовувалися. Вони розташовані у Одеській, Закарпатській та Львівській областях.
13:29
Розпочинається ремонт ділянки залізниці від станції Рахів до кордону з Румунією, що відкриє великі логістичні перспективи для залізничного сполучення.
11:27
За даними "Укрзалізниці", протягом червня найпопулярнішими серед пасажирів потягами стали ряд потягів західного напрямку.
22:46
Увечері 22 червня зійшов з рейок вантажний вагон у Львівській області, між станціями Красне і Задвір'я. Через це затримується багато пасажирських потягів, зокрема і декілька одеського напрямку.
14:38
Незважаючи на воєнні дії, українська залізниця продовжує ремонт та модернізацію пасажирських вагонів.
09:25
Станом на 16 червня у напрямку західних залізничних прикордонних станцій и прикордонних переходів черги вантажних вагонів досягли відмітки у 42,5 тисячі одиниць.
19:11
Завершені роботи з електрифікації залізничної лінії у напрямку Ковель - Ізов - кордон з Польщею довжиною 94 кілометри.
11:11
50 мільйонів євро із 150 млн. кредиту ЄБРР, призначеного на електрифікацію залізниці у напрямку Миколаєва на теперішні потреби забезпечення руху потягів та ліквідності "Укрзалізниці" в умовах воєнного часу.
12:53 Собственный материал
40 американських дизельних тепловозів сподівається отримати "Укрзалізниця" за ленд-лізом - саме стільки, скільки раніше планувала закупити.