Электротранспорт Украины

09:59 Собственный материал
На платформі державних закупівель Прозоро з’явилося оновлення інформації щодо тендеру оголошеного КП «Київський метрополітен».
09:20
Від початку війни та до червня 2024 р. міський електротранспорт Запоріжжя перевозив пасажирів безкоштовно. Це призвело до падіння виручки комунального підприємства та до зменшення кількості трамваїв та тролейбусів на маршрутах.
17:27
В Одесі планують частково розрахуватися по тролейбусному кредиту з коштів міського бюджету, а не власних коштів КП "Одесміськелектротранс"
17:49
9 липня в Одесі провели тестування сучасного багатосекційного низькопідлогового тарамвая на тимчасовому маршруті до житлового масиву Котовського.
15:15
З 8 травня у Херсоні відновили роботу одного з важливих для містян тролейбусних маршрутів.
16:14 Собственный материал
Це питання знову гучно обговорювали українські ЗМІ та соцмережі.
16:36
Депутати Одеської міськради в умовах війни затвердили оновлену схему запровадження системи електронного квитка у громадському транспорту - замість коштів інвестора вирішили витратити кошти міського бюджету.
09:29
Два великих українських міста - Львів і Дніпро зараз отримують відносно великі партії вживаних трамваїв, придбаних або отриманих безкоштовно у Німеччині.
14:04 Собственный материал
Аналізуємо громадський транспорт Луцька, який представлений тролейбусами, автобусами і маршрутками. Як організовані перевезення, як влаштована мережа маршрутів, який курсує рухомий склад електротранспорту і автобусів, як оплачувати проїзд.
16:16 Собственный материал
Аналізуємо роботу громадського транспорту Одеси у 2024 році. Які є види транспорту, як організована маршрутна мережа, наскільки зручно користуватися рухомим складом, як оплачувати проїзд - відповідаємо на ці та багато інших питань.