В Одесі збираються підвищити тариф за паркування

Понедельник , 4 июля 2022, 18:01
Проект підвищення вартості паркування автомобілів в Одесі будуть розглядати на сесії міської ради.
В Одесі збираються підвищити тариф за паркування

Відповідний проект рішення Одеської міської ради вже зареєстрований і опублікований серед тих проектів, які будуть розглядати на наступній сесії. Формально цей проект встановлює нові тарифи для користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів. Даний проект був розглянутий бюджетною комісією міськради ще наприкінці 2020 року.

Згідно проекту, передбачається підвищити тариф на паркування з нинішніх 5 гривень за годину до 20 гривень на годину. Також передбачається запровадження абонементів на паркування вартістю 2 тисячі гривень на місяць або 22 тисячі гривень на рік.

Цікаво, що місячний або річний абонемент може придбати хто завгодно, а юридичні особи можуть купувати лише річні абонементи на паркування. Тобто, купівля річних паркувальних абонементів може стати тою формою, при якій різні установи (в тому числі ресторани, готелі, аеропорт, ринки тощо) можуть стати посередниками у наданні паркувальних послуг. Наприклад, ресторан може за допомогою річного абонемента "взяти в оренду" декілька парковочних місць - і надавати їх своїм клієнтам на тих чи інших умовах.

Даний проект є регуляторним актом. В умовах військового стану документи такого роду не є обов'язковими для громадського обговорення на громадських слуханнях чи іншої форми такої процедури. Але зараз даний проект опубліковано заздалегідь як раз з метою інформування одеситів. 

Зауваження та пропозиції до пректа рішення документа приймаються до 8 липня 2022 року у міському департаменті транспорту за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 18 (департамент транспорту), телефон 048 705 98 11, dtks@omr.gov.ua.

comments powered by HyperComments