Київ отримує нові трамваї українського виробництва

Вторник , 24 мая 2022, 09:37
Останніми днями у Київ прибули ще три нових трисекційних низькопідлогових трамваї українского виробництва "Татра-Юг" моделі К1-Т306 із замовленої партії в 20 вагонів за рахунок кредиту Європейського інвестиційного банку.
Київ отримує нові трамваї українського виробництва

Цього тижня Київ отримав ще три трамваї моделі К1-Т306 у рамках реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України», що фінансується за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зараз у місті вже є 6 вагонів з 20, які були замовлені за контрактом по кредиту ЄІБ.

«Київ отримує 3-секційні низькопідлогові трамваї. Кожен вагон обладнаний 59 посадочними місцями, зокрема, для людей з інвалідністю, і кліматичною установкою з кондиціонером в кабіні водія та в салоні. Всього 26-метровий трисекційний трамвай може перевозити близько 260 пасажирів», – розповів Микола Поворозник.

Він додав, що 95% деталей– українського виробництва, що робить цей трамвай вигіднішим за іноземні аналоги та розвиває українських виробників. Трамвай сертифікований за міжнародними стандартами ISO.

«Загалом до кінця 2023 року, згідно умов контракту, столиця отримає 20 трамвайних вагонів зі 100% низьким рівнем підлоги виготовлених ТОВ «Татра-Юг», – розповів Микола Поворозник.

Трамваї, які місто отримало раніше, вже курсують лівобережною мережею столиці на базі Дарницького трамвайного депо. Ті, що отримали зараз – також будуть курсувати лівобережними маршрутами.

роєкт «Міський громадський транспорт України» підтримується ЄС та спрямований на поліпшення інфраструктури громадського транспорту в українських містах. Нові трамваї не лише підвищать комфорт пересування жителів та гостей столиці, але й прискорять перехід до більш енергоефективного та екологічного транспорту.

 

comments powered by HyperComments