Залізниця запустила продаж абонементів на електрички у онлайн

Четверг , 13 октября 2022, 10:52
З 13 жовтня у мобільному додатку "Укрзалізниці" та у чат-ботах можна придбати абонементні квитки на приміські електрички у 10 областях України, а також на Київську міську кільцеву електричку.
Залізниця запустила продаж абонементів на електрички у онлайн

З сьогоднішнього дня, 13 жовтня в чат-ботах Укрзалізниці у всіх месенджерах можна придбати абонементи на місячний проїзд приміськими рейсами у Київській, Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Хмельницькій, Сумській, Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях. 

Вартість абонементу стартує від 200 грн і залежить від конкретного маршруту, обраного пасажиром. З абонементом пасажир отримує безлімітну кількість поїздок приміськими рейсами за обраним маршрутом протягом 30 днів від дати старту абонемента.

Абонемент можна придбати також на Київську кільцеву електричку: це буде максимально зручно для мешканців столиці.

Фактично такі абонементи не продають лише у тих областях, які знаходяться поруч з фронтом, як Харківська, або там слабко розвинутий рух приміських електричок, як, наприклад у Чернівецькій чи Івано-Франківській областях. На черзі - підключення до цієї системи областей у західній частині України.

comments powered by HyperComments