Перший пасажирський потяг прибув до Херсону (ФОТО)

Суббота , 19 ноября 2022, 14:08
Перший за час війни рейс пасажирського потягу до Херсону виконав склад "Потяга до Перемоги". Залізничнау інфраструктуру відновили буквально за тиждень.
Перший пасажирський потяг прибув до Херсону (ФОТО)

Увечері 18 листопада з Києва відправився перший пасажирський потяг до Херсону, який було звільнено від окупантів 11 листопада.

Потяг йшов одним графіком з потягом Київ - Миколаїв та фактично став двогрупним. В першому рейсі його укомплектували вагонами "Потяга до Перемоги".

І вже вранці 19 листопада цей перший потяг прибув до звільненого від загарбників Херсону. 

Залізничники в максимально стислі терміни відновили пошкоджену інфраструктуру, повернули до життя вокзал Херсона, де зараз є електрика та інтернет. 

Сьогодні на борту Потяга були пасажири, які придбали квитки на перший рейс до Херсону в межах проєкту "Квитки до перемоги"!

Також дуже символічно, що на відправлення першого рейсу до Херсона завітала делегація Європейської комісії на чолі з її виконавчим віце-президентом Валдісом Домбровскісом.

Першому херсонському рейсу передувало виконання Олегом Скрипкою не менш символічної пісні "Рідне місто, місто Херсон" у холі Центрального залізничного вокзалу в Києві. 

comments powered by HyperComments