В Одеській області ворог завдав збитків транспортній інфраструктурі на 300 мільойнів

Понедельник , 11 апреля 2022, 14:34
Служба автодоріг Одеської області назвала суму збитків дорожній інфраструктурі регіону через розв'язану росією війну проти України.
В Одеській області ворог завдав збитків транспортній інфраструктурі на 300 мільойнів

На сьогоднішній день, за попередніми даними служби автомобільних доріг, російські агресори своїми діями завдали шкоді дорожній інфраструктурі Одеської області збитків приблизно на 300 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка. 

"В Одеській області внаслідок військових дій завдано збитків на сумму близько 300 млн грн. В Україні за час війни зруйновано 23 тисячі км автомобільних доріг загального користування, 273 штучні споруди на суму майже 900 млрд грн. Наразі створено спеціальну группу, яка формує методику підрахунків майбутніх збитків по всій Україні", - повідомив він.

При цьому ми зазначаємо, що Одеська область не є театром бойових дій, на її території лише у окремих місцях були бомбардування та ракетні обстріли. Тому вказану суму збитків можна вважати ще дуже малою порівняно з іншими областями України.

comments powered by HyperComments