В Одеській області будуть ремонтувати дорогу від Білгород-Дністровського до автотраси М15

Понедельник , 18 апреля 2022, 16:06
Важливу, але досить "вбиту" ділянку автодороги від Білгорода-Дністровського до села Монаші в Одеській області будуть ремонтувати.
В Одеській області будуть ремонтувати дорогу від Білгород-Дністровського до автотраси М15

В Одеській області розпочнеться ремонт автодороги Монаші — Білгород-Дністровський. Про це повідомив голова Одеської військової адмістрації Максим Марченко.

Ця дорога з'єднує найкоротшим шляхом місто Білгород-Дністровський з автотрасою М15 "Одеса - Рені". Також вона дає можливість виїхати на трасу М15 з дороги від Одеси до Білгорода-Дністровського через Затоку - і таким чином розвантажити від вантажних авто ділянку траси на кордоні з Молдовою біля Паланки.

"Спільно з "Укравтодором" прийнято рішення розпочати ремонт автодороги Монаші—Білгород-Дністровський. Це дозволить налагодити трафік великовантажних автомобілів до портів Дунайського судноплавства і частково розвантажить трасу Одеса—Рені”, — сказав Марченко.

Раніше ДП "Білгород-Дністровський морський торгівельний порт" повідомило про початок роботи у форматі транспортно-логістичного центру у сполученні з Ізмаїльським, Ренійським та Усть-Дунайським портами. Да даний час єдиними діючими портами з операціями з перевалки вантажів є порти України на Дунаї Ізмаїл та Рені.

comments powered by HyperComments