В Одеській області будуть будувати чотири майданчики для вантажних машин біля кордону

Среда , 1 июня 2022, 14:20
Служба автодоріг Одеської області має наміри збудувати чотири майданчики-стоянки для вантажних машин біля прикордонних КПП.
В Одеській області будуть будувати чотири майданчики для вантажних машин біля кордону

В Одеській області розпочинають будівництво спеціальних стоянок для великогабаритних машин на автотрасах, що ведуть до міжнародних контрольно-пропускних пунктів. Робити це буде державне агентство автомобільних доріг ("Укравтодор"), про що повідомила Служба автомобільних доріг Одеської області.

Загалом збудують чотири спецмайданчики для великовантажних автомобілів середньою місткістю до 200 транспортних засобів. Кожен із них матиме електронні черги, завдяки яким водій зможе прогнозувати свій заїзд, а також інформувати онлайн інших учасників дорожнього руху про поточну завантаженість майданчиків.

"Через російську військову агресію зросло навантаження на автомобільні дороги української Бессарабії. Для впорядкування транспорту та зниження заторів на автомобільних дорогах, що ведуть до міжнародних контрольно-пропускних пунктів, облаштовуємо спеціальні місця для систематизації руху великовантажних транспортних засобів”, — ідеться у повідомленні.

Зростання автомобільних вантажопотоків на дорогах української Бессарабії обумовлене морською блокадою портів України з боку Росії. Вітчизняні товаровиробники змушені шукати альтернативні шляхи експорту зернових та інших вантажів. На портових елеваторах заблоковано майже 4,5 млн тонн зерна, а загалом в Україні накопичилося близько 20 млн тонн зерна для експорту.

comments powered by HyperComments