З космосу видно, як працює запущена окупантами поромна переправа через Дніпро під Херсоном (ВІДЕО)

Суббота , 30 июля 2022, 10:40
Наведену окупантами поромну переправу через Дніпро вже можна побачити на космічних знімках. Це зайвий раз доводить, що автомобільні мости через Дніпро у Херсонській області непридатні для використання після ударів ЗСУ.
З космосу видно, як працює запущена окупантами поромна переправа через Дніпро під Херсоном (ВІДЕО)

З космосу на супутникових знімках дуже чітко видно, як працює поромна переправа через Дніпро, яку російські окупанти навели поблизу Антонівського залізничного мосту. Станом на 29 липня по залізничному мосту ще продовжується рух потягів, також видно, як з певною періодичністю Дніпро перетинають пороми з автомобільною технікою.

@odessa_transport Понтонна переправа окупантів у Херсоні ♬ 

Перших ударів по Антонівському автомобільному мосту ЗСУ завдали 19-20 липня. Після цього 21 липня окупанти закрили міст для руху звичайного цивільного автотранспорту.

Згодом, починаючи 25-26 липня у оперативному командуванні "Південь" ЗСУ заявляли про те, що встановлено "вогневий контроль" над всіма переправами через Дніпро у Херсонській та Запорізькій областях. Це означає, що армія України може завдавати ударів по мостам у будь-який час за будь-яких умов - щоб унеможливити рух окупантів. І це доводилося повторними ударами як по автомобільному, так і по залізничному мостам.

На відео - перші пошкодження Антоновського мосту.

Також росіяни намагаються навести біля Херсону ще й понтонні переправи через Дніпро. Про одну ми вже повідомляли. А за даними британської розвідки, наведено вже дві понтонних переправи.

На відео - аналіз логістичного та військового значення мостів та переправ у нижній течії Дніпра.

 

comments powered by HyperComments