У Харкові відновлюють роботу громадського транспорту (ВІДЕО)

Воскресенье , 15 мая 2022, 15:58
З понеділка 16 травня у Харкові частково відновлюється робота громадського транспорту - деяких маршрутів тролейбусів та автобусів.
У Харкові відновлюють роботу громадського транспорту (ВІДЕО)

Вже завтра, 16 травня у Харкові запустять громадський транспорт. Спочатку ходитимуть лише автобуси та тролейбуси, переважно — вранці та ввечері до комендантської години. 

Перші кілька тижнів проїзд у громадському транспорті в Харкові буде безкоштовним. 

У місті зміняться маршрути, до того ж, необхідно буде організувати проїзд тролейбусів через блокпости.

"Основне транспортування людей робитимемо у ранковий час і після 16-17 години. Розраховую, що це дозволить перезапустити роботу багатьох промислових підприємств", - розповів мер Харкова Ігор Терехов.

Трамваї теж планують запускати, але не одразу і не на всіх старих маршрутах. За словами міського голови, від колишньої кількості трамваїв залишилася половина.

"Справа не лише у зменшенні рухомого складу - у нас є розбиті тягові підстанції, які сьогодні відновити нереально. А там, де вони є, знадобиться час, щоб привести рейки до нормального стану", - каже Терехов.

Метро поки що працювати не буде. За словами Терехова, його запустять після того, як відселять до гуртожитків людей, які втратили своє житло внаслідок обстрілів — зараз багато хто з них ховається на станціях метрополітену. Але технічна підготовка метро до "перезапуску" вже почалася.

У місті є запас палива для комунальних автобусів, його купили заздалегідь та за цінами нижчими, ніж на заправках.

На відео - наш аналіз ситуації з громадським транспортом у Харкові під час війни.

comments powered by HyperComments