В Одесі та Чорноморську чекають на порожні судна, які прийдуть за зерном (ВІДЕО)

Понедельник , 1 августа 2022, 18:38
У міністерстві інфраструктури повідомляють, що вже цього тижня очікують на заходи до Одеси та Чорноморську порожніх суден під завантаження зерном, а також планують розблокування порту Миколаєва.
В Одесі та Чорноморську чекають на порожні судна, які прийдуть за зерном (ВІДЕО)

Міністерство інфраструктури України очікує на початок нових суднозаходів у морські порти Одеса і Чорноморськ до кінця поточного тижня. А до порту Південний, за словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, судна можуть почати заходити з початку наступного тижня.

"Наприкінці тижня ми чекаємо на перші судна, які зайдуть у наші порти... Два перші порти - Одеса і Чорноморськ - готові, і вже цього тижня ми будемо відправляти з них судна, та крім того, очікуємо судна на вхід. До кінця тижня сподіваємося, що порт Південний також буде готовий", - повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час онлайн-марафону.

Також міністерство інфраструктури розглядає можливість включити морський торговельний порт Миколаїв наступним в ініціативу безпечного "зернового коридору".

 "Незабаром ми перейдемо до консультацій. Ми хочемо зробити відвантаження українського зерна з портом Миколаїв - це дуже важливо. Цей порт, з огляду на те, що там зараз тривають бойові дії, до першого етапу не увійшов. Але ми нічого не забуваємо і будемо над цим працювати", - повідомив міністр Олександр Кубраков під час онлайн-марафону.

Саме сьогодні, 1 серпня, з портів України було фактично знято морську блокаду. З Одеси вийшов у море перший "тестовий" балкер з 26 тис. тон кукурудзи, який прямує у Ліван. Як це було - у нашому аналітичному відеосюжеті.

comments powered by HyperComments