Державний порт Южний відновив роботу (ВІДЕО)

Среда , 31 августа 2022, 10:15
Державний порт Южний у акваторії порту Південний відновив роботу. До цього тут вантажні операції у рамках "зернового коридору" проводилися лише на потужностях приватних портових операторів.
Державний порт Южний відновив роботу (ВІДЕО)

ДП "Морський торговельний порт "Южний" з 29 серпня прийняло під обробку перше від початку війни судно — балкер "Fulmar S" (прапор — Барбадос), який прибув для завантаження приблизно 9,5 тисяч тон соняшникового шроту. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

"Ця важлива для країни та підприємства подія допомагає бачити позитивні перспективи у відбудові вантажних перевезень”, — вказала прес-служба.

Судно" Fulmar S" ошвартувалося до причалу №6 порту "Південний" 29 серпня. Судно зайшло у межах реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та харчів з українських портів. Цікаво, що цей балкер вже заходив у порт Чорноморськ у серпні - він став першим судном, яке прийшло до портів Одеської області після початку роботи "зернового коридору".

На відео - морські новини Одеси за 30 серпня.

Станом на 30 серпня з морських портів Одеської області відправилися у море вже 63 торгівельних судна, на які навантажено до 1,5 мільйона тон зерна та олії.

 

comments powered by HyperComments