Судноплавство з портів Одеської області у новорічні дні продовжується

Среда , 4 января 2023, 10:44
За перші дні січня з портів Одеської області вийшли 9 суден з 418 тис. тонн агропродукції в рамках "зернового коридору".
Судноплавство з портів Одеської області у новорічні дні продовжується

"Зернова ініціатива": за святкові вихідні у перші дні січня в море вийшли з портів Одеської області 9 суден, на борту експортували 432 тис. тонн украінськоі продукції для краін Африки, Азії та Європи.

Зокрема, на шляху до Тунісу йде балкер HONORINE з 27,5 тис. тонн українського зерна, до Бангладешу відправлено балкер VELVET з 57 тис. тонн пшениці.

Зараз у портах Одеса, Чорноморськ та Південний на 19 суден вантажать 630 тис. тонн агропродукції. Нових суден на захід під завантаження не очікується.

У Босфорі 94 судна очікують на інспекцію (69 суден — порожні під завантаження, а 25 — вже завантажені агропродукцією). Російська сторона в JCC системно гальмує проведення інспекцій. Судна очікують в середньому понад місяць.  Утім, балкер T-Med очікує на інспекцію, необхідну для заходу в українські порти, ще з початку листопада минулого року.

З 1 серпня з портів Великої Одеси вийшли 620 суден, які експортували 16,5 млн тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.

comments powered by HyperComments