Порт в Одеській області продають вже втретє

Четверг , 11 мая 2023, 10:20
Порт Білгорода-Дністровського в Одеській області виставили на продаж в третій раз.
Порт в Одеській області продають вже втретє

Державне підприємство "Білгород-Дністровський морський торговельний порт" повторно виставили на торги. Стартова ціна майнового комплексу сягає майже 185 мільйонів гривень. Аукціон відбудеться 6 червня. Про це повідомили у прес-службі Фонду державного майна України.

До лоту входить цілісний майновий комплекс Білгород-Дністровського порту, зокрема: будівля та споруди морського торговельного порту у Білгороді-Дністровському; порто-пункт "Бугаз" у Затоці; база відпочинку "Прибій" у Затоці; дев'ять судів; чотири тепловоза; 18 портальних кранів; 47 транспортних засобів.

Як повідомив начальник регіонального відділення Фонду державного майна у Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський, це вже третя спроба приватизувати порт. Перший аукціон мав відбутися 3 березня, проте ніхто не подав заявки на участь. Другий аукціон пройшов 13 березня, проте переможець не сплатив лот, тому втратив гарантійний внесок у розмірі 18,7 мільйона гривень та право брати участь у торгах за цей об'єкт. Кошти, внесені як гарантійний внесок, перерахували до бюджету.

comments powered by HyperComments