В українській частині гирла Дунаю починають новий етап поглиблення дна

Вторник , 30 мая 2023, 15:44
Після минулого поглиблення дна гирла Бистре в українській частині дельти Дунаю на півдні Одеської області до 6,5 м починається новий етап з метою довести судноплавний фарватер до глибини 7,2 м.
В українській частині гирла Дунаю починають новий етап поглиблення дна

В 2023 році Україна має намір розпочати днопоглиблення гирла Дунаю Бистре в південній частині Одеської області до 7,2 метрів. Про це 30 травня під час конференції Grain Ukraine заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Юрій Васьков.

"Я вважаю, що ми повинні мати аналогічні логістичні умови та технічні характеристики навігації по Дунаю, що і наші румунські партнери", - зокрема, відзначив посадовець.

Нагадаємо, що раніше українською стороною було здійснене відновлення паспортних глибин на українській ділянці річки Дунай і оголошеної осадки 6,5 м. Це дозволило вже на початку березня досягти рекордного значення в 12 суднозаходів та 90 тис. тонн вантажів на добу. На кінець середньодобова кількість проводок суден вже сягала 16. Загалом це дозволило збільшити обсяг вантажопотоків в дунайських портах Одеської області, особливо в Ізмаїлі.

comments powered by HyperComments