В Одесі в день 2 травня скасують майже всі приміські електрички

Пятница , 29 апреля 2022, 18:03
У зв'язку з запровадженням в Одесі 2 травня "довгої" комендантської години, в цей день не будуть курсувати майже всі приміські електрички.
В Одесі в день 2 травня скасують майже всі приміські електрички

На території міста Одеса 2 травня буде діяти режим "подовженої" комендантської години - з 22 години 1 травня до 5-ї ранку 3 травня. З цієї причини в Одесі не будуть здійснюватись приміські пасажирські перевезення залізницею.

Ще раніше регіональний філіал "Одеська залізниця" "Укрзалізниці" скасував більшість приміських рейсів на день 2 травня. З урахуванням технічних моментів, також будуть скасовані деякі вечірні рейси 1 травня у напрямку "з Одеси" та ранкові - 3 травня у напрямку "до Одеси". 

Аналогічно будуть скасовані також більшість рейсів електричок з Одеси на 9 травня з охопленням деяких рейсів 8 та 10 травня. Детальні зміни можна бачити на сайті "Одеської залізниці" у відповідному підрозділі "Зміни руху" в розкладі електричок. 

Нагадаємо, з Одеси зараз курсують електрички по напрямках до Вапнярки (через Роздільну, Подільськ), Помічної (через Роздільну, Подільск, Балту), Мартинівської (через Березівку, Колосівку), до Кароліно-Бугазу.

Перелік скасованих рейсів з Одеси на 2 та 9 травня.

 

comments powered by HyperComments