Перший рейс денного вузькоколійного потягу виявився дуже популярним

Среда , 4 мая 2022, 11:56
Напередодні Одеська залізниця запустила другий денний рейс вузькоколійного потягу між Гайвороном та Рудницею.
Перший рейс денного вузькоколійного потягу виявився дуже популярним

Ми писали про наміри залізниці запустити другий денний потяг на Гайворонській вузькоколійнці сполученням Гайворон - Рудниця, яка обслуговується регіональним філіалом "Одеська залізниця". 

Цей потяг теперь ходить три рази на тиждень - по вівторкам, п'ятницях, неділях.
Відправлення зі ст. Гайворон об 11:03, прибуття на ст. Рудниця о 14:48.
Відправлення зі ст. Рудниця о 15:52 і прибуття в Гайворон о 19:59.

Перший рейс, який відбувся напередодні, перевіз 65 пасажирів. Це - досить багато, оскільки у потязі всього два вагони, в кожному - по 33 сидячих місця.

"Це досить гарний результат, враховуючи, що друга пара поїздів по базарним дням була відмінена більше 3 років тому і люди вже відвикли, поступово заселеність "кукушки" буде зростати. В потязі місцеві жителі везуть товари для продажу на базарі, хтось везе куплені продукти, навіть зустрічаються пасажири з велосипедами" - відзначає співробітник "Укрзалізниці", відповідальний за координацію роботи вузькоколійних залізниць Олег Заблудовський.

Нагадуємо, що на даній вузькоколійці щоденно курсує потяг Гайворон - Рудниця, який відправляється з Гайворона ввечері, а з Рудниці - вранці. У планах відродження вузькоколійки - запуск потяга від Гайворона до Голованівська. Це дає можливість пересадки на вузькоколійний потяг з автобусів, які йдуть по автотрасі М05 Одеса - Київ через автостанцію Благовіщенське, або на станціі Голованівськ - на приміські потяги від Голованівська до вузлової станції Помічна. 

Загалом, повторний запуск потягів по вузькій колії від Голованівська єдиним рейсом аж до Рудниці дає можливість хабового пересадкового залізничного маршруту від Помічної, Знам'янки, Первомайська, Вознесенська, Кропивницького до Гайворона, а також до Рудниці чи Вінниці. Для цього можливо прорахувати варіанти запуску приміського потягу локомотивної тяги від Кропивницького до Голованівська.

comments powered by HyperComments