Ситуація на залізниці після блекауту

Четверг , 24 ноября 2022, 09:50
Рух пасажирських потягів продовжується з затримками. В основному, майже всі потяги йдуть під тягою резервних тепловозів.
Ситуація на залізниці після блекауту

В "Укрзалізниці" розповіли про ситуацію з рухом пасажирських потягів після вчорашньго блекауту. Станом на 9:00 ранку 24 листопада 95 потягів продовжують рух;

Через знеструмлення великої частини контактної мережі 81 пасажирський потяг має затримку понад годину.

Найбільша затримка у наступних рейсів:
№711 Краматорськ-Київ (затримка +12 год. 51 хв.);
№749 Київ-Ужгород з групою вагонів Київ-Відень +11:08);
№17 Харків-Ужгород (+11:04);
№119 Запоріжжя-Львів (+10:58);
№3 Запоріжжя-Ужгород (+10:17).

Технічно найскладніші затримки - це потяги Інтерсіті+, опалення яких залежить від електромережі. Вагони укомплектували термоковдрами, однак сьогодні 2 маршрути - на Краматорськ (712) та на Дніпро (732) - були замінені з "Хюндаїв" потягами далекого слідування з автономними системами опалення.

Залізниця детально інформує всіх міжнародних партнерів - вони надають виділені локомотиви, щоб забезпечити стикування, будуть допомагати українцям, що прибувають на їхні вокзали. На вокзалах розгорнуті хаби з чаєм, кавою, гарячим харчуванням від World Central Kitchen, дитячими кімнатами, зонами підзарядки та відпочинку. Пасажирів, які за форс-мажорних обставин не встиг на свої рейси, з тим же квитком відправляють іншими потягами того ж напрямку.

comments powered by HyperComments