В Одесі продовжили обмеження руху на деяких ділянках вулиць

Среда , 15 мая 2024, 18:02
На як мінімум двох ділянках одеських вулиць продовжено до кінця 2024 року обмеження на рух автотранспорту.
В Одесі продовжили обмеження руху на деяких ділянках вулиць

В Одесі обмеження руху транспорту по Іванівському шляхопроводу родовжили до кінця року. Справа у тому, що, згідно з експертною оцінкою, стан Іванівського шляхопроводу було визначено як непридатний до експлуатації. 

З березня 2021 року діють зміни в організації дорожнього руху і руху міського громадського транспорту Іванівським шляхопроводом. Тролейбус №12 обмежено у курсуванні до перетину вулиці Аеропортівської і Святослава Ріхтера. Міські і приміські автобусні маршрути йдуть в об'їзд. А по аварійному шляхопроводу дозволено рух лише легкових та малогабаритних автомобілів загальною вагою до 3,5 тон по одній смузі у кожну сторону з обмеженням швидкості.

На період реконструкції шляхопроводу були встановлені габаритні ворота, захисна огорожа на ділянках пішохідних проходів тощо. Проїзд великогабаритного автомобільного транспорту обмежений фізично.

У зв'язку з незадовільним експлуатаційним станом Іванівського шляхопроводу обмеження руху транспорту цим шляхопроводом продовжено до 31 грудня 2024 року. Тролейбусна контактна мережа демонтована.

Також у зв’язку з продовженням терміну забезпечення безпеки при виконанні негайних стабілізаційних заходів для запобігання подальшому розвитку аварійного стану фасадного флігеля житлового будинку № 12 у провулку Ляпунова. Рух автотранспорту на ділянці цього провулку у межах будинку № 12 закрито до 1 листопада 2024 року.

comments powered by HyperComments