В Одеській області завершили реконструкцію пункту пропуску через кордон

Четверг , 16 мая 2024, 16:06
Завершилася реконструкція пункту пропуску через кордон з Молдовою у Рені на півдні Одеської області по автотрасі М-15 від Одеси до Рені і далі через Джурджулешти і Галац у Румунію.
В Одеській області завершили реконструкцію пункту пропуску через кордон

В Одеській області відкрили після реконструкції  міжнародний автомобільний пункт пропуску "Рені" між Україною та Молдовою, про що повідомили у Мністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

Українська та молдавська сторони офіційно погодили завершення робіт та початок здійснення спільного контролю на українському боці. 

Під час реконструкції було проведено ремонт трьох поверхів та фасаду адміністративної будівлі. Окрім цього, було замінене дорожнє покриття, оновлено та встановлено дорожні знаки та інформаційні покажчики.

Ремонтні роботи проводились Службою відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області. 

Окрім вантажівок, спільний контроль проходитимуть і автобуси, для них на пункті пропуску передбачено окрему смугу з терміналом. Це дозволить зменшити час очікування для пасажирів. 

"Запуск повноцінного спільного контролю - це перший крок у рамках реалізації ініціативи "зелений коридор" між українським пунктом пропуску "Рені", молдавським "Джурджулешти" та румунським "Галацом". Запуск спільного контролю на українському боці дозволить збільшити пропускну спроможність цієї ділянки кордону. Зараз через "Рені" проходить не більше 50 вантажівок на добу. Наша мета, збільшити цю кількість щонайменше вдвічі. Наступним кроком у рамках ініціативи "зелений коридор" має стати запуск скоординованого контролю на румунському пункті разом із молдавськими колегами - це відкриє швидкий шлях та коридор до румунського порту Галац", - наголосив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач.

comments powered by HyperComments