Дороги Одессы и региона

09:26
Что такое рулетка и какими особенностями обладает эта азартная игра. Основные правила игры в рулетку. Популярные виды рулетки.
16:26
У оперативному командуванні "Південь" зазначають, що по єдиному мосту через Дніпро по Каховській ГЕС, що залишився у розпорядженні російських окупантів, зовсім неможливий проїзд важкої техніки, а всі переправи перебувають під вогневим контролем ЗСУ.
11:01
Окупанти почали тікати з території Криму.
16:44
Вдень 16 серпня Одеса захлинулася у сильній зливі. Як виглядають найбільш уразливі для затоплень райони міста.
15:35
В ніч на 14 серпня ЗСУ завдали нових ударів по Антонівському автомобільному мосту через Дніпро біля Херсона. І є відео, де видно момент ударів та влучень.
16:36
Внаслідок ударів по мосту через Дніпро по греблі Каховської ГЕС російське армійське угрупування на правому березі Дніпра остаточно потрапляє у логістичну блокаду та оперативне оточення.
15:30
Минулої ночі ЗСУ завдали кілька потужних ударів по всім переправам через Дніпро у окупованій росіянами частині Херсонської області.
15:15
Вночі 4 серпня росіяни отримали потужний удар від ЗСУ - по залізничному мосту через Дніпро біля Херсону.
09:02 Собственный материал
Необходимость в подкачке шин может возникнуть в любой момент. Именно поэтому автомобильный компрессор должен быть в багажнике у любого предусмотрительного водителя.
17:48
Власники електрокарів з номерами, які включають літеру “Z” скоро зможуть замінити їх на нові. Для цього у сервісні центри Міністерства внутрішніх справ планується доставка нової серії номерних знаків для автомобілів з електричними двигунами. В них буде присутнє буквосполучення “YA”.