У Черкасах підвищили вартість проїзду в тролейбусах

Пятница , 1 июля 2022, 18:18
У Черкасах із сьогоднішняго дня відновили оплату за проїзд у тролейбусах та підвищили його вартість. Тепер квиток коштує 10 гривень.
У Черкасах підвищили вартість проїзду в тролейбусах

Раніше, на час воєнного стану, у Черкасах запровадили тимчасово на деякий час безкоштовний проїзд у тролейбусах. Але із 1 липня у місті відновлюють платний проїзд у тролейбусах та водночас підвищують його вартість. При цьому запроваджується декілька форм безготівкової оплати.

З 1 липня у Черкасах відновили оплату проїзду у тролейбусах та збільшили вартість проїзду до 10 гривень. Оплатити можна лише безготівково банківською карткою, разовим квитком через мережу платіжних терміналів або через мобільний застосунок..

Тобто, сплачувати можна:
- карткою будь якого банку або пристроєм з технологією безконтактної оплати, скориставшись валідатором у салоні тролейбуса;
- одноразовим квитком, придбаним в мережі платіжних терміналів McLaut. Відскануйте квиток на валідаторі з позначкою "скануй квиток тут".
- також ви можете скористатися застосунком Smart Ticket City, завантаживши його на ваш смартфон в Google Play або App Store (на даний час застосунок ще в розробці).

Для зручності пасажирів в в тролейбусах працюють аудіо інформатори з нагадуванням про можливі способи оплати проїзду. Довгострокових проїзних квитків на проїзд у тролейбусах КП "Черкасиелектротранс" Черкаської міської ради" не передбачено. Раніше, 17 лютого 2022 р. вартість проїзду підвищили з 5 до 7 гривень.

Фото: https://www.instagram.com/kherson_transport/

comments powered by HyperComments