У багатьох містах України скорочується рух електротранспорту: економія (ВІДЕО)

Четверг , 20 октября 2022, 09:09
Через російські удари по об'єктам енергетичної інфраструктури та запроваджений через це режим економії у багатьох містах України певною мірою скорочується рух міського електротранспорту. В залежності від ситуації, в багатьох містах робота електротранспорту може змінюватися у оперативному режимі. Зібрали в одному матеріалі максимум інформації.
У багатьох містах України скорочується рух електротранспорту: економія (ВІДЕО)

Одеса

В Одесі через високу енергоефективність нових та модернізованих раніше трамваїв та тролейбусів кожна одиниця міського електротранспорту споживає, в середньому, на 30-40% менше електроенергії, ніж електротранспорт у інших містах. Особливо це стосується трамваїв, де майже всі старі вагони пройшли модернізацію, а також мають можливість рухатися у найбільш ефективному режимі з застосуванням руху по інерції "на вибігу", а також рекуперації електрики в контактну мережу у деяких випадках. В умовах і так скороченого режиму руху воєнного часу в Одесі є можливість не випускати на лінії ту невелику кількість трамваїв та тролейбусів, які не проходили модернізацію.  

Поки що станом на ранок 20 жовтня на всі міські маршрути вийшли 102 трамваї та 68 тролейбусів - це звичайна норма вихідного дня, на чверть менше, ніж звичайно у робочий день. Але в залежності від ситуації рух електротранспорту в Одесі може змінюватися - як у напрямку збільшення при успішному ремонті електромереж України та відсутності нових ударів, так і у напрямку скорочення за умови нових російських ударів.

На відео - робота трамваїв "Одіссей-Макс" на маршруті трамваю "Північ-Південь" №7 в Одесі.


 

Київ

На більшості маршрутів тролейбуса запускають автобуси. На лінії випущено 117 трамваїв та 101 тролейбусів - трохи менше трамваїв та вдвічі менше тролейбусів, ніж 19 жовтня. 


 

Львів

Кількість електротранспорту на маршрутах скорочено приблизно на третину останніми днями. 20 жовтня на лінії вийшло 60 трамваїв та 55 тролейбусів. До початку масованих обстрілів працювало приблизно по 75 трамваїв та тролейбусів.


 

Дніпро

20 жовтня у Дніпрі вийшли на маршрути 88 трамваїв та 114 тролейбусів. Це приблизно на 25% менше, ніж звичайно.


 

Полтава

На всі маршрути випущено лише 30% тролейбусів від звичайної кількості воєнного часу. Навіть така кількість тролейбусів буде працювати лише з 5-ї до 10-ї ранку, після цього тролейбуси будуть замінені на автобуси.


 

Миколаїв

Рух трамваїв та тролейбусів 20 жовтня у прифронтовому Миколаєві повністю припиняється за попередньою заявою голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма увечері 19 жовтня. Та 20 жовтня електротранспорт працював зі збільшеними інтервалами руху.

На відео - огляд роботи міського електротранспорту Миколаєва, 2021 р.


 

Сумська область

20 жовтня припиняється рух електротранспорту у містах Сумської області, де він наявний. Не будуть ходити тролейбуси в Сумах та трамваї в Конотопі.


 

Вінниця

Рух електротранспорту у Вінниці 20 жовтня скорочено приблизно на 10-20%. На лінії вийшли 54 трамваї та 89 тролейбусів.

На відео - електротранспорт Вінниці, 2021 р.


 

Івано-Франківськ

20 жовтня кількість тролейбусів на маршрутах зменшена зі звичайних для останнього часу 43-47 машин до 37.


 

Біла Церква

20 жовтня міські тролейбуси на маршрути не вийшли. Зазвичай у будні дні на маршрутах працює 14-15 тролейбусів.


 

Черкаси

20 жовтня у Черкасах кількість тролейбусів зменшена на третину - до 43 машин на лініях порівняно зі звичайною кількістю у 60-70 одиниць.


 

Житомир

У Житомирі 20 жовтня взагалі не працює трамвай (звичайно на єдиному міському маршруті працює до 7 вагонів), а кількість тролейбусів зменшена у три рази - до 23 машин при їх звичайній кількості більш ніж 80 машин на маршрутах.


 

Кременчук

20 жовтня кількість тролейбусів на маршрутах зменшена до 23 при звичайній кількості на лініях у 35-38 машин.


 

Чернігів

Прийняте рішення скоротити з 20 жовтня кількість тролейбусів на маршрутах наполовину, тобто приблизно до 24-26 одиниць та скоротити час їх роботи до 19:30.


У Тернополі, Чернівцях, Луцьку, та деяких інших містах рух електротранспорту або не змінювався, або зменшений на 10% чи навіть менше.

comments powered by HyperComments