В Одесі подовжили термін дії місячних квитків на електротранспорт (ВІДЕО)

Понедельник , 26 декабря 2022, 09:52
Через спричинену російськими обстрілами перерву у роботі електротранспорту в Одесі вирішили продовжити термін дії проїзних квитків на грудень.
В Одесі подовжили термін дії місячних квитків на електротранспорт (ВІДЕО)

В результаті спричинених російськими ударами по енергетичній інфраструктурі блекаутів та подальшого дефіциту електроенергії одеський електротранспорт протягом грудня не працював майже два тижні - з 6 по 19 грудня. За цей час також кілька разів трамваї та тролейбуси виходили на лінії лише у період ранкової години пік, але фактично це не були повноцінні перевезення пасажирів.

Тому транспортники прийняли рішення, що ті одесити, які придбали місячні проїзні квитки на грудень, зможуть користуватися ними аж до 13 січня. Це стосується як звичайних паперовких квитків, так і електронних.

Електронні проїзні у додатку "Транспод" продовжуються автоматично.

А ось щоб подовжити термін дії паперових, треба до 31 грудня прийти з самим квитком до адмінкорпусу КП "Одесміськелектротранс" по вул. Водопровідній 1 (кабінет 16), або у одну з трьох великих трамвайних диспетчерських - на Старосінній площі, на Куликовому полі та на вул. Чорноморського Козацтва біля Пересипського мосту.

У відео показуємо роботу одеських трамваїв та тролейбусів у перший день повноцінної роботи після блекауту.

Починаючи з 19 грудня одеський електротранспорт навіть у робочі дні курсує у обмеженому режимі. На всі маршрути загалом виходить трохи більш як 60 трамваїв та 40-45 тролейбусів. Це менше половини звичайної кількості рухомого складу на маршрутах. Дане обмеження діє через дефіцит електроенергії та обмежені ліміти її споживання. При цьому на лінії не виходять трамваї та тролейбуси з застарілою реостатно-контакторною системою управління, а також трисекційні трамваї "Одіссей-Макс".

comments powered by HyperComments