У Києві продовжують ремонтувати метро на Теремках

Вторник , 30 апреля 2024, 13:26
У Києві почали демонтаж конструкцій пошкодженого тонелю метро між станціями "Деміївська" та "Либідська" на "синій" лінії.
У Києві продовжують ремонтувати метро на Теремках

У Києві на будівельному майданчику між станціями метро "Деміївська" - "Либідська" фахівці розпочали демонтаж залізобетонних тюбінгів пошкодженого тонелю метро мілкого залігання.

Наразі для прискорення виконання робіт спеціалісти провели часткове розкриття тунелю, а саме влаштували технологічний отвір для транспортування назовні демонтованого колійного бетону і подання необхідних матеріалів. Відновлювальні роботи на будівельному майданчику проходять у цілодобовому режимі.

Зокрема, наразі здійснюють розробку котловану з кріпленням третього ярусу, очищення залізобетонних поверхонь та видалення демонтованого бетону.

Крім того, проводять хімічне закріплення ґрунтів затунельного масиву, підготовку поверхні тунелю для додаткового підсилення.

"Київський метрополітен" нагадав, що за попередніми висновками Науково-дослідної судово-експертної установи причинами виникнення загрози аварійної ситуації є неякісні проєктні рішення та неякісне виконання будівельно-монтажних робіт зі спорудження конструкції тунелю в межах аварійної ділянки. Нині дослідження триває. Остаточні висновки будуть після повного розкриття тунелю та проведення додаткових обстежень", - йдеться в повідомленні.

comments powered by HyperComments