Показали знищені трамваї Авдіївки

Четверг , 9 мая 2024, 09:36
У окупованому росіянами в лютому 2024 р. місті Авдіївка ще декілька років тому курсували трамваї.
Показали знищені трамваї Авдіївки

Один з донецьких сепаратистів відвідав у травні 2024 р. окуповану росіянами Авдіївку та показав поточний стан тих трамваїв, які залишилися у місті.

На фото видно розбиті обстрілом трамваї, що стоять у депо.

При цьому на багатьох фото періоду активних бойових дій у місті можна було побачити пошкоджені обстрілами колії.

Трамвай у Авдіївці сполучав міські житлові квартали з Коксохімічним заводом. Єдина лінія мала два маршрути - з кінцевими біля різних прохідних заводу. До 2014 року працювало 24 пасажирські вагони - як одиночними, так і у двовагонних складах.

Влітку 2014 року частину лінії трамваю від кінцевої "вул. Некрасова" у міській забудові до трамвайного депо закрили для руху та демонтували контактну мережу внаслідок початку бойових дій та постійних обстрілів. У січні 2015 р. рух трамваїв було повністю припинено після російських обстрілів території трамвайного депо. Значна частина рухомого складу отримала ті чи інші пошкодження. Тоді ж демонтували всю контактну мережу.

У травні 2016 р. були спроби відновити рух за допомогою одного трамвайного вагону, обладнаного дизель-генератором. З жовтня 2016 було відновлено повноцінний рух трамваїв на ділянці від депо до центральної прохідної Коксохімічного заводу. У лютому 2017 р. рух трамваїв було припинено остаточно через незадовільний технічний стан як вагонів, так і колій з енергогосподарством. 

comments powered by HyperComments