Одеську область обстрілював російський флот: морські новини 21 серпня (ВІДЕО)

Александр Вельможко  |  Воскресенье , 21 августа 2022, 14:04
Морські новини 21 серпня ми почнемо з дій російського флоту, який минулої ночі обстріляв Одеську область, та продовжимо роботою "зернового коридору" до портів "Великої Одеси".
Одеську область обстрілював російський флот: морські новини 21 серпня (ВІДЕО)

Ось що відбувається зараз у Чорному морі. Флот росії тримає напоготові оперативне з'єднання, у складі якого є три ракетні кораблі, в тому числі, можливо, один з підводних човнів, який ми бачимо на фото. Саме один з них сьогодні вночі випустив 5 ракет по Одеській області, 2 з яких збили, а ще 3 влучили у одне з аграрних підприємств десь неподалік від Одеси. В тому числі було влучення у зерносховище. 

Зовнішній рейд Севастополя патрулюють відразу 4 кораблі, в тому числі два нових корвети типу 22160, один більш старий типу 1239 та один ФСБ-шний патрульний корабель. Також на зовнішньому рейді знаходиться 110-річне за віком рятувальне судно "Комуна".

У самому Севастополі зараз стоять обидва фрегати проекту 11356 - тому що це єдині російські кораблі на Чорному морі з більш-менш адекватною, в теорії, ППО. Це вони таким чином намагаються забезпечитися від чергових атак безпілотників по штабу та різної бавовни у своїй головній морській базі. 

По Волзі продовжуть тягнути буксирами два ракетних корвети. Один з них, "Мытищи" 17 серпня був сфотографований у Нижньому Новгороді, зараз він вже майже біля початку Волго-Донського каналу.

Продовжує працювати "зерновий коридор" до великих морських портів Одеської області. Ще увечері 19 серпня до Чорноморську зайшли під завантаження балкер "Andan Torlak"  і танкер "Filyoz", в Одесу зайшли балкери "Ganosaya"  "Kubrosli Y", до порту Південний зайшли вже 20 серпня балкер "Mohamad Y" і "Foyle". Загалом на ці судна будуть вантажити близько 66,5 тис тонн пшениці, кукурудзи й олії, які відправляться до Франції, Нідерландів, Туреччини, Судану. І ось прямо зараз до нас прямують балкер "Pretty Lady" і танкер "Aviva"

Напередодні, 20 серпня з порту Чорноморськ відправилися танкер "Zumrut Ana" і балкер "Ocean S". Вони везуть 6,3 тис. тонн олії і 25 тис. тонн пшениці. А два з тих суден, які зайшли 19-го, вже сьогодні йдуть у напрямку Босфору разом з суховантажем "Da Liang".

comments powered by HyperComments