З морських портів Одеської області експортували вже 3,1 мільйона тон продовольства (ВІДЕО)

Среда , 14 сентября 2022, 14:58
За півтора місяці дії "зернового коридору" з трьох великих морських портів Одеської області експортували на 134 суднах 3,1 мільйона української аграрної продукції.
З морських портів Одеської області експортували вже 3,1 мільйона тон продовольства (ВІДЕО)

14 вересня в рамках "зернового коридору" портів Чорноморськ та Південний вийшли в море 5 суден, на які навантажено 153 тис. тонн продовольства. Вони прямують до країн Азії та Європи. В тому числі з порту Чорноморськ вийшли судна GLORY DIANA (Туреччина), CENK CAR (Туреччина). З порту Південний балкери - CPT DIMITRIOS (Іспанія), T-MED (Туреччина), INCE AKDENIZ (Бангладеш).

Вчора, 14 вересня в море вийшли 7 суден з 151 тисячею тон сільськогосподарської продукції. В тому числі - з порту Одеса балкери SAFFET AGA (Туреччина), FANARIA (Іспанія), PROPUS (Туреччина), SUPER SAKA (Італія). З порту Чорноморськ - GREIFSWALD (Туреччина). З порту Південний - балкер YASA TEAM (Ізраїль) і танкер ATA OCEAN (Туреччина).

За 1,5 місяці роботи "зернового коридору" через порти Великої Одеси відправлено на експорт 3,1 млн тонн агропродукції - зерна та олії. Всього за цей час з наших портів вийшли 134 судна. Одночасно повідомляється про зростання більш як у 2,5 рази вантажопотоку дунайських портів Одеської області - Ізмаїл, Рені та Усть-Дунайськ.

Детальніше - у відеосюжеті про морські новини за 14 вересня - про суднопластво та дії флоту росії.

Також міністерство інфраструктури України показало у інфографіці кількість та напрямки морського експорту української аграрної продукції у різні країни світу.

comments powered by HyperComments