З Черкас до Києва відправився перший "Інтерсіті"

Пятница , 20 января 2023, 18:41
20 листопада відбувся перший рейс потяга класі "Інтерсіті" з Києва до Черкас, де нещодавно завершился електрифікація залізничної лінії від вузлової станції ім. Тараса Шевченка.
З Черкас до Києва відправився перший "Інтерсіті"

Сьогодні, 20 січня, точно за розкладом відправився перший рейс швидкісного потяга "Інтерсіті+" №730 сполученням Київ — Черкаси.

Це стало можливим завдяки завершенню в минулому році масштабного проекту по електрифікації ділянки між станцією ім. Тараса Шевченка і Черкасами. Тепер тут курсуватиме комфортабельний електропоїзд Hyundai Rotem, який забезпечить для мешканців Черкас швидке і зручне сполучення зі столицею.

З Києва потяг відправлятиметься щоденно, крім вівторків, о 17:50, і прибуватиме до Черкас о 21:07. Зворотно, з Черкас, потяг відправлятиметься з 21 січня щоденно, крім серед, о 6:33 і прибуватиме до Києва о 9:39. 

Квитки на рейс традиційно доступні в застосунку Укрзалізниці, в чат-ботах популярних месенджерів, на сайті та в касах вокзалів.

До речі, Черкаси є фактично найпівнічнішою великою станцією, яку обслуговує Одеська залізниця як регіональний філіал "Укрзалізниці". Зараз Одеса є єдиним великим містом України, куди не курсують у воєнний час потяги "Інтерсіті",

comments powered by HyperComments