Транзитний залізничний рух через Одеську область до Румунії прискорять

Вторник , 14 ноября 2023, 12:02
Залізничники України, Румунії та Молдови планують лише за рахунок кращої організації руху збільшити інтенсивність вантажоперевезень до Галацу через Рені к кілька разів.
Транзитний залізничний рух через Одеську область до Румунії прискорять

У Кишиневі у листопаді відбулася тристороння зустріч між залізничниками України, Румунії та Республіки Молдова. Її метою було поліпшення перевезень у напрямку Рені-Джурджулешти-Галац і зворотно.

За результатами зустрічі сторони визначили такі заходи для покращення ситуації: беззупинний проїзд через Рені; узгодження перевезених обсягів за п’ять днів; передача повних збірних поїздів, 50-60 вагонів (з Молдови до Румунії); тристоронній обмін інформацією про рух вагонів і щоденну обробну потужність терміналів-одержувачів у Галаці; інтеграція терміналів-одержувачів у Галаці до АС "Месплан".

Зазначається, що реалізація таких дій дасть низку переваг, зокрема збільшення пропускної спроможності пункту пропуску Джурджулешти-Галац у три рази, скорочення часу руху вагонів між Республікою Молдова, Україною та Румунією на 2-3 дні та зниження транспортних витрат.

Також, відповідно, це пришвидшить і рух вантажних поїздів безпосередньо до порту Рені.

comments powered by HyperComments