Поїзд Інтерсіті до Одеси курсує з використанням вагонів від скасованого поїзда на Чернігів

Среда , 10 июля 2024, 10:16
Задля того, щоб запустити регулярний поїзд класу Інтерсіті з Києва до Одеси "Укрзалізниця" скасувала Інтерсіті, що раніше курсував з Києва до Чернігова.
Поїзд Інтерсіті до Одеси курсує з використанням вагонів від скасованого поїзда на Чернігів

Перший рейс новопризначеного поїзда Інтерсіті №761/762 за маршрутом Київ — Одеса сьогодні успішно прибув до приморського міста — зі 100% заповненістю місць в обох напрямках.

В "Укрзалізниці відзначають, що є стійкий попит і надалі - наступний рейс цього поїзда в обох напрямках теж розпроданий більше ніж на 95%.

Між Києвом та Одесою курсують вагони МПЛТ, які раніше здійснювали рейси між Києвом та Черніговом: їм на заміну на цей маршрут прийшов капітально модернізований електропоїзд ЕД-9м, який пройшов ремонт на власних потужностях Укрзалізниці влітку минулого року. 

 Тепер сполучення Київ - Чернігів забезпечується поїздом №886/885 - 888/887 Фастів - Київ - Чернігів: відучора цей поїзд курсує щодня, (крім середи з Фастова та четверга - з Чернігова), і відправляється з Фастова о 15:37, з Києва - о 17:06, та прибуває до Чернігова о 20:09. У зворотному напрямку, з Чернігова, поїзд відправляється о 7:51, прибуває до столиці о 10:46 та до Фастова - об 11:49. 

Крім зручного модернізованого поїзда, інклюзивного, з пандусами та місцями для зарядки гаджетів, Чернігів отримав тепер:

  • на ~30,5% більшу пропозицію місць: 585 в новому поїзді ЕД-9м проти ~400 у вагонах МПЛТ;
  • демократичнішу ціну: 84 - 97 гривень за поїздку від Києва до Чернігова поїздом ЕД-9м проти 163 - 298 гривень у вагоні МПЛТ - за рахунок фактичного зменшення рівня комфорту;
  • графік з незначним коригуванням - та з подовженням маршруту до Фастова і доданням двох зупинок на дільниці Київ - Чернігів - більше можливостей зручних поїздок для міст, наближених до столиці. 
comments powered by HyperComments