Через Одеську область йде транзит зерна до румунського порту Констанца

Пятница , 30 сентября 2022, 14:52
Дунайські порти Одеської області стали одним з транзитних пунктів перевалки українського зерна на морські судна у румунському порту Констанца.
Через Одеську область йде транзит зерна до румунського порту Констанца

До румунського порту Констанца надійшло приблизно 4,5 млн тонн українського зерна після початку війни росії проти України. Головним чином перевалку українського зерна в Констанці проводить компанія TTS Group. Про повідомило агентстов Reuters.

Україна продовжує транспортувати зерно через дунайські порти Одеської області Рені та Ізмаїл до румунського порту Констанца навіть після зняття блокади з української частини гирла Дунаю в Одеській області у липні та початку реалізації "Зернового коридору" з судноплавства морськими портами "Великої Одеси" у серпні.

"Деякі трейдери, з якими ми маємо справу, скоротили свої операції в Рені та Ізмаїлі, але потоки, які ми створили, все ще продовжуються. Наші обсяги зерна трохи менші, але темпи майже такі, як раніше», — сказав заступник виконавчого директора TTS Group Іон Станчу.

За його словами, TTS перевезла майже 1 млн тонн вантажів до/з України після початку війни, причому зернові становили трохи менше половини цього обсягу.

TTS Group займається транспортуванням агропродукції, мінеральної сировини та хімічних речовин по річці Дунай і здійснює перевалку вантажів у порту Констанца. Компанія управляє найбільшим флотом барж на Дунаї загальною місткістю 800 тис. тонн. Потужності зберігання зерна у порту  Констанца становлять 110 тис. тонн.

На нашому відео показано судноплавство через канал "Бистре" у липні 2022 року під контролем ВМС України та Морської охорони разом з архівними кадрами.

comments powered by HyperComments