Найбільший у світі лайнер вирушив у перше плавання

Понедельник , 29 января 2024, 11:50
Круїзний лайнер Icon of the Seas ("Ікона морів") 29 січня відправився у перший рейс з порту Майамі (США).
Найбільший у світі лайнер вирушив у перше плавання

Найбільше у світі за тонажем та розмірами  круїзне судно Icon of the Seas ("Ікона морів") вирушило у свій перший рейс з порту Майамі.

Перша подорож лайнером триватиме тиждень. Кінцевим пунктом призначення стануть Багами. Судно зупинятиметься у Мексиці та Гондурасі.

Довжина судна є рекордною і становить 365 м. Для порівняння, легендарний "Титанік" був майже на 100 метрів коротшим (269 м), а довжина найбільшого авіаносця ВМФ США Gerald R.Ford складає 333 метри.

Icon of the Seas здатний вмістити 7600 пасажирів і 2350 членів екіпажу. Лайнер має 20 палуб з більш ніж 40 ресторанами, кафе і барами. Там також є парк із тропічною рослинністю, театр, караоке, спортивні майданчики для гри в теніс та волейбол, атракціони для дітей та аквапарк.

Будівництво судна обійшлося Royal Caribbean International майже 2 млрд доларів. Круїзний лайнер був збудований на заводі Meyer Turku у Фінляндії. Роботи велися майже три роки. Icon of the Seas стало першим судном круїзної компанії, двопаливні двигуни якого працюватимуть на зрідженому природному газі (ЗПГ).

comments powered by HyperComments