Одеса отримає ще 10 автобусів у подарунок

Среда , 6 декабря 2023, 16:16
Одеса отримає 10 автобусів великої місткості у якості подарунку чи гуманітарної допомоги від Стамбулу.
Одеса отримає ще 10 автобусів у подарунок

6 грудня під час онлайн-зустрічі мерів Одеси і Стамбулу стало відомо, що Одеса незабаром отримає як гуманітарну допомогу партію автобусів та генераторів. Як заявив мер Стамбула Екмер Імамоглу, мова йде про 10 автобусів та 41 генератор. Зараз представники двох муніципалітетів узгоджують формальні питання передачі техніки.

Конкретні характеристики обіцяних автобусів та їх рік випуску не повідомлялися. Але точно можна сказати, що це будуть автобуси великої або навіть особливо великої місткості.

Разом з вже отриманими автобусами з Німеччини, яких вже надійшло 5 машин з 10 запланованих, це дозволить створити поки що невеликий муніципальний автобусний парк у кількості 20 одиниць. Цього буде цілком достатньо для обслуговування автобусного маршруту від вул. Преображенської до вул. Паустовського через вул. Семена Палія, який отримає №141. Таким чином, можна припустити, що при випуску на маршрут у 18-19 автобусів з 20, інтервали руху на маршруті можуть бути до 10-12 хвилин.

Раніше, у 2016 р., тодішній мер Стамбулу Кадир Толбаш обіцяв подарувати Одесі 30 вживаних автобусів. Та цього не сталося спочатку через невідповідність призначених для передачі автобусів українським екологічним нормам (автобуси були досить старими), а потім у 2017 р. Толбаш пішов у відставку - і питання було знято з порядку денного.

У відео можна подивитися на вживані автобуси Mercedes Benz Citaro, які Одеса вже отримала з Регенсбургу.

comments powered by HyperComments