Одеська ОВА повідомила, як будуть ходити автобуси до аеропорту Кишинева

Пятница , 26 января 2024, 15:23
Керівник Одеської ОВА розповів, як саме будуть курсувати раніше анонсовані "аероекспреси" - тобто автобуси з Одеси до аеропорту Кишинева, найближчого зараз до нашого міста діючого аеропорту.
Одеська ОВА повідомила, як будуть ходити автобуси до аеропорту Кишинева

 Раніше ми анонсували запуск спеціальних автобусів з Одеси до міжнародного аеропорту Кишинева, які будуть досить оперативно проходити прикордонний контроль.

"В рамках підготовки до запуску першого аеротрансферу Одеса-Кишинів разом із українськими й молдавськими прикордонниками та представниками місії EUBAM провели нараду, де обговорили механізм роботи майбутнього трансферу", - зазначив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Для того, щоб скористуватист послугою, необхідно буде зареєструватися у електронній системі з прикріпленням копії квитка на літак відправленням із м. Кишинів, зазначити особисті дані та відомості про військовий облік. Після цього будуть сформовані групи пасажирів за 2-3 дні до відправлення авіарейсів з м. Кишинів (основні: Кишинів-Стамбул, Кишинів-Варшава, Кишинів-Відень). 

Автобуси з попередньо зареєстрованими пасажирами відправлятимуться з Одеси. Вони проходять митні та прикордонні процедури (не більше 30 хвилин перебування автобуса у зоні контролю). "Це має пришвидшити проїзд українців, які прямують до міжнародного аеропорту Кишинів та розвантажити пункти пропуску через кордон (в першу чергу в районі МПП "Маяки-Паланка-Удобне")", - додав Кіпер.

Організоване перевезення пасажирів також зменшить навантаження на дороги області легковими авто та покращить рівень обслуговування населення у сфері міжнародних перевезень. 

comments powered by HyperComments