Дороги Одессы и региона

13:43
На півдні Одеської області завершують реконструкцію пункту пропуску через кордон у Рені з метою створення "зеленого коридору" аж до румунського Галаца транзитом через Джурджулешти.
11:57
Нова автодорога пройде по приблизному напрямку Одеса - Кишинів - Унгєни, можливо - в обхід невизнаного Придністров'я.
15:35
Місто-побратим Одеси Йокогама допоможе у відновленні транспортної інфраструктури, пошкодженої у нашому місті російськими обстрілами.
13:33
На засіданні одеського виконкому вирішили, що нещодавно збудовані заново трамвайні колії по узвозу Маринеска будуть ремонтувати ще раз - і призначили замовником проектування та ремонтних робіт КП "Одесміськелектротранс". Розбираємося, що тут відбувається.
09:29
Через калібровку системи зважування вантажівок під час руху 24-26 січня тимчасово можуть перекривати рух автотранспорту по мосту через Хаджибейський лиман на трасі Одеса - Київ.
14:24
Через випробування системи зважування вантажівок під час руху 16 і 17 січня тимчасово можуть перекривати рух автотранспорту по мосту через Хаджибейський лиман на трасі Одеса - Київ.
12:44
Проблемне місце транспортної мережі Одеси - узвіз Маринеска,- знову будуть ремонтувати
14:34
Незадовго до сильних снігопадів ми завітали до Херсонської області, де ознайомилися з роботою місцевого Облавтодору - державної організації, яка може займатися ремонтом будь-якої складності і утриманням у належному стані автомобільних доріг регіону.
14:24
Незважаючи на те, що більшість автодоріг в Одеській області відкриті для проїзду та розчищені від снігу, водіїв все одно просять на деякий час утриматися від поїздок.
09:33
Незважаючи на снігопад напередодні, основні автошляхи Одеської області відкриті для проїзду.