Дороги Одессы и региона

12:59 Собственный материал
Розповідаємо, чому зараз настільки важливий Антонівський міст, а також яке значення мають всі інші мости на нижньому Дніпрі.
23:33
Увечері 26 липня ЗСУ знову завдали чергового удару по Антонівському мосту у Херсоні. Окупанти тепер, скоріш за все, повністю заблоковані у місті.
14:34
У південній частині Одеської області завершили ремонт 6-кілометрової ділянки дороги між Білгородом-Дністровським та трасою "Одеса - Рені".
10:52
Автодорогу на півдні Одеської області у селищі Березине закривають для проїзду через ремонт залізничного переїзду.
17:33
В трьох ключових точках на дорогах Одеської області у напрямку придунайських портів і не лише там почали роботу майданчики для відстою вантажних автомобілів.
12:02
21 липня було в третій раз завдано удару по автомобільному Антонівському мосту через Дніпро біля Херсону. Він непридатний для руху автотранспорту.
17:53
"Укртрансбезпека" повідомляє, що угода "Транспортний безвіз" дає можливість українським автоперевізникам працювати у Європі на вантажівках екологічного стандарту "Євро-3".
12:22
Вранці 20 липня ЗСУ завдали другого удару по Антонівському мосту через Дніпро біля Херсону.
11:29
Для відновлення пошкодженої під час війни транспортної інфраструктури додатково перерозподілили ще 500 мільйонів гривень бюджетних коштів.