Дороги Одессы и региона

14:20
Поромна переправа через Дунай з Одеської області в Румунію Орлівка - Ісакча відновлює довоєнний інтвервал руху поромів - раз на півтори години.
13:36
Нова угода про лібералізацію автомобільних перевезень між Україною та Євросоюзом фактично скасовує необхідність отримання дозволів на перевезення для українськиіх перевізників у Європі.
12:38
Залізничний переїзд по трасі Одеса - Рені біля Сарати сьогодні вночі перекриють для автотранспорту - на ремонт.
14:20
Служба автодоріг Одеської області має наміри збудувати чотири майданчики-стоянки для вантажних машин біля прикордонних КПП.
17:22
На базы державноъ компанії "Нафтогаз" буде створено національну мереж автозаправок, яка отримає націоналізовані заправки, відібрані від російських компаній.
15:16
Укравтодор возобновил работу комплексов автоматической фиксации в движении нарушений габаритно-весовых норм. А с 23 мая после недели их работы в тестовом режиме — также практику штрафов перевозчиков, превышающих предельные параметры.
13:43
Укравтодор планує вдосконалити під'їзні шляхи до контрольно-пропускних пунктів шляхом облаштування майданчиків для відстою автотранспорту. Про це повідомив перший заступник голови Державної агенції автомобільних доріг Андрій Івко.
14:52
В результате военных действий в ходе развязанной россией войны против Украины повреждено 289 автомобильных мостов и более 23,5 тысяч километров дорог.
16:30
Украина создает объединение дорожных агентств для совместного восстановленя разрушенной оккупантами транспортной инфраструктуры.
16:03
Из-за полномасштабного российского вторжения дорожные компании Украины потеряли более 200 производственных баз, отметили в Укравтодоре.