ЗСУ могли підбити російський військовий корабель (ФОТО, ВІДЕО)

Пятница , 5 августа 2022, 13:03
Судячи з опублікованих фото та відео дій російського флоту у період з 31 липня по 4 серпня, один з російських військових кораблів міг бути пошкодженим або знищеним.
ЗСУ могли підбити російський військовий корабель (ФОТО, ВІДЕО)

Починаючи з 31 липня російський флот продовжує дії у морі поблизу Севастополя.

На одному з кадрів, зробленому напередодні біля узбережжя Криму дещо північніше Севастополя видно, як з російського корабля піднімається у небо густий стовп диму. Це могло бути як наслідком внутрішньої аварії на кораблі, або наслідком якогось на даний момент не підтвердженого удару з боку ЗСУ - ракетного чи авіаційного.

Одночасно 4 серпня була зафіксована незвична активність американського розвідувального безпілотника Global Hawk, який контролював акваторію Чорного моря у операційному районі дій російського флоту. Така активність розвідувальної авіації НАТО спостерігається як раз у ті моменти, коли по російським кораблям завдають ударів, або у російському флоті трапляється якась аварія чи нештатна ситуація.

Також ми бачимо, як один з патрульних корветів проекту 22160 проводить маневри протиповітряної оборони з димовою завісою та, можливо, запускає зенітні ракети з сухопутного комплексу "Тор", який було встановлено у нього на кормі на вертолітній палубі.

comments powered by HyperComments