До портів Одеської області повертається компанія Maersk

Пятница , 31 мая 2024, 12:40
Судноплавна компанія Maersk, яка спеціалізуєтсья на контейнерних перевезеннях, відновлює регулярну контейнерну лінію до порту Чорноморськ Одеської області.
До портів Одеської області повертається компанія Maersk

Компанія Maersk запускає перший контейнерний сервіс до портів Великої Одеси після початку повномасштабної війни. Maersk у співпраці з українською компанією Iteris використовуватиме для перевезень судно місткістю 1100+ TEU. Таким чином, мова поки що не йде про суднозаходи великих морських контейнеровозів. 

Фідерні контейнерні перевезення здійснюватимуться між румунським портом Констанца і портом Чорноморськ, як і у випадку з Hapag-Lloyd.

"В квітні Iteris і Maersk були в процесі доставки порожніх контейнерів для експортерів і відправки завантажених контейнерів в Констанцу для подальшої перевалки", - зазначив представник консалтингової компанії Informall BG Данило Мельниченко. Він додав, що на цьому сервісі, окрім Мaersk, контейнери перевозять також Arkas, CMA CGM, Evergreen і MSC, очевидно, маючи на увазі перевезення між Констанцою та портом Рені на Дунаї. 

Зазначається, що відновлення перевезень контейнерів до глибоководного порту Чорноморськ призвело до скасування сервісу на маршруті Констанца-Рені - очікується, що 15 червня на цьому напрямку буде виконано останній рейс. 

У найближчі місяці обсяги перевезень контейнерів мають збільшитися вдвічі, і більше судноплавних ліній приєднаються до нового сервісу.

Раніше фідерне сполучення власними суднами до Чорноморська розпочала також турецька судноплавна компанія Akkon. Наразі це єдина контейнерна лінія, яка пропонує власні судна.

comments powered by HyperComments