Частині залізничників скоротять робочий день, щоб менше платити зарплати (ВІДЕО, документ)

Четверг , 30 июня 2022, 17:27
Регіональний філіал "Львівська залізниця" "Укрзалізниці" переводить частину співробітників залізниці на скорочений робочий день або скорочений робочий тиждень.
Частині залізничників скоротять робочий день, щоб менше платити зарплати (ВІДЕО, документ)

З 1 липня на регіональному філіалі "Львівська залізниця" запровадять режим скороченого робочого тижня та неповного робочого дня. Це роблять для того, щоб оплачувати роботу залізничників лише за фактично відпрацьованим часом і таким чином скоротити видатки компанії на заробітню плату.

Про це свідчить опублікований у соцмережах та у ряди видань наказ від 17 червня у вигляді лише першого аркушу документа на фірмовому бланку, але без останньої сторінки з підписом керівника.

Судячи з цього документу, вже з 1 липня запроваджується режим неповного робочого дня для працівників з п'ятиденною робочою неділею з двома вихідними. З понеділка по четвер залізничники працюватимуть з 08:00 до 16:00 (обідня перерва - з 12:00 до 12:45). У п'ятницю роботу закінчуватимуть о 15:45.

Для працівників зі змінним режимом роботи, крім змінних працівників, які за умовами виробництва не мають права відлучатися з робочого місця та використовувати годину обідньої перерви на свій розсуд, планується запровадити з 1 липня "режим неповного робочого часу шляхом скорочення робочої зміни за рахунок встановлення обідньої перерви у роботі тривалістю до 2 годин".

На відео - аналіз роботи "Укрзалізниці" за воєнний період.

comments powered by HyperComments