Тепловози Одеської залізниці, які працюють у прифронтовій зоні, захищають від обстрілів (ВІДЕО)

Понедельник , 7 ноября 2022, 10:42
Частина магістральних та маневрових тепловозів Одеської залізниці, що працюють в прифронтовій зоні Миколаївської та Херсонської областей, захищають імпровізованим бронезахистом.
Тепловози Одеської залізниці, які працюють у прифронтовій зоні, захищають від обстрілів (ВІДЕО)

Регіональна філія "Одеська залізниця" "Укрзалізниці" почала захищати машиністів та локомотиви, які працюють у прифронтових районах. Людям видають бронежилети та каски. А самі тепловози захищають імпровізованою бронею. 

Сталевими листами у тепловозів закривають кабіни машиністів, паливні баки та дизельний двигун. Така "броня" може захистити від куль зі стрілецьої зброї чи уламків при близькому прильоті снаряда або ракети. 

У відео показані підсумки роботи залізниці протягом жовтня.

Ще один відеосюжет телеканалу "Суспільне. Одеса" показує, як саме зробили захист локомотивів.

“Цей маневровий локомотив виконує завдання щодо формування потягів. Регіональною філією “Одеська залізниця” було прийняте рішення щодо бронювання локомотивів усіх серій, як маневрових, так і магістральних, які виконують роботу в зоні бойових дій”, — каже виконувач обов’язків головного інженера Денис Ліптуга.

Зокрема, у сюжеті окрім маневрового тепловоза, демонструється також магістральний локомотив, що вкритий бронепластинами. “Цей потяг так само працює в зоні бойових дій. Також у нього заброньована лобова частина від потрапляння уламків, для забезпечення життя та здоров’я локомотивної бригади”, — говорить Денис Ліптуга.

comments powered by HyperComments