Блок "Главные новости" справа

17:51 Собственный материал
Вже минулий 2023 рік став для системи транспорту Одеси досить складним роком. Передусім - через війну та її наслідки. Давайте трохи проаналізуємо - що відбувалося у 2023 році.
15:35 Собственный материал
27 грудня в Одесі презентовали новий трисекційний трамвай "Татра-Юг К1Т306", який минулими вихідними випробували на вулицях міста та кілька днів тому привезли до депо і зібрали.
18:11 Собственный материал
Зараз ми побачимо найбільшу українську вузькоколійку, яка тягнеться на понад 130 кілометрів від Рудниці до Голованівська та проїдемося під старим паровозом на її ділянці від Бершаді до Хащуватого через Гайворон. І дізнаємося трохи про її історію, яка починалася зі старих паровозів, та проаналізуємо її майбутнє, яке можливе лише завдяки старим паровозам.
14:47 Собственный материал
18-20 серпня у "столиці українських вузькоколійок" Гайвороні пройшов наймасштабніший в Україні залізничний ретро-фестиваль під назвою "Паротяги мчать до Перемоги".
13:45 Собственный материал
Вже кілька днів в Одесі йдуть розмови про можливий зсув грунту на узвозі Маринеска, що, теоретично, загрожує руху трамваїв та автотранспорту. Що ж відбувається?
12:48 Собственный материал
Аналізуємо роботу залізниць в Україні протягом жовтня та вітаємо залізничників з їх професійним святом. У нашому відео використані офіційні зйомки "Укрзалізниці", а також наші архівні кадри.
16:26 Собственный материал
Підводимо підсумки роботи залізниці в Україні за вересень 2022 р.
09:48
Показуємо закупівлі нових трамваїв для Одеси протягом 40 років - з 1982 по 2022 рр.
11:31 Собственный материал
Нещодавно трамвай в Одесі відзначив свій "некруглий" ювілей - 112 років з моменту запуску перших електрифікованих ліній у місті. Після тривалої кризи, що продовжувалася більш як 25 років, завдяки реформі децентралізації місцевої влади, трамвай в Одесі почав оновлюватися чи не найдинамічніше в Україні. Цей процес загальмувався під час війни, але навіть воєнний стан не завадив розвитку. Досліджуємо історію одеськaого трамваю за останні 40 років - з 1982 по 2022 р., а також аналізуємо розвиток останніх 7-8 років після реформ децентралізації.
18:08 Собственный материал
Буквально щойно, у вересні 2022 року, стало відомо, які саме трамваї та у якій кількості закупили для Одеси, але не змогли підписати остаточний договір через початок війни. Адже тендер на цю закупівлю за європейським кредитом завершився буквально напередодні війни.