Блок "Главные новости" справа

14:20 Собственный материал
3 червня - це 100 днів активних бойових дій Великої Вітчизняної війни українського народу проти російських загарбників. Аналізуємо роботу залізниці, в тому числі пасажирських, евакуаційних та вантажних перевезень в Одесі.
15:50
З 1 червня відновлено рух трамваїв в Одесі по маршрутам №5 та №28.
20:02 Собственный материал
Дуже багато українців зараз повертаються додому з вимушеної евакуації. Як це зробити найзручніше? Досліджуємо пасажирські перевезення з Польщі до Одеси.
09:40 Собственный материал
З 16 травня в Харкові розпочалася робота громадського транспорту. Інформуємо, які маршрути запустили і які планують запустити до кінця травня.
15:05 Собственный материал
8 квітня в Одесі презентували журналістам новий трамвай "Одіссей-Макс", який збудували вже під час війни. Життя продовжується.
17:34
На сессии киевского городского совета депутаты приняли решение продлить линию правобережного скоростного трамвая до центра города - к Дворцу спорта.
14:55
На заседании Кабинета Министров 23 июня правительство решило поддержать законопроект, который легализует электронный билет как документ, дающий пассажиру право проезда в общественном транспорте и перевозки багажа.
15:05 Собственный материал
Кривой Рог получит кредит в 27 миллионов евро на покупку 50 новых трамваев и модернизацию трамвайное инфраструктуры.
12:24
Завод "Электрон" уже начал сборку первых трамваев для львовского заказа из 10 вагонов по кредиту Европейского инвестиционного банка.
11:25
Речь идет о ремонте трамвайных путей на перекрестке улиц Пантелеймоновской и Старопортофранковской неподалеку от "Привоза".